Karnisze 

 • Drewniane
  Drewniane

  Kolekcja produkcji Karten Karnisze Drewniane jest połączeniem elementów z naturalnego drewna oraz rur metalowych z wysokiej jakości okleiną drewnopodobną w celu nadania większej trwałości oraz wytrzymałości. Jest to praktyczniejsze rozwiązanie w porównaniu do tradycyjnych rur drewnianych.

  Uniwersalność i tradycjonalizm to słowa kluczowe w charakterystyce kolekcji Karten Karnisze Drewniane. Siedem klasycznych kolorów sprawia, że kolekcja idealnie komponuje się do wnętrz o ciepłej, stonowanej stylistyce.

 • Z pokryciem galwanicznym
  Z pokryciem galwanicznym

  Kolekcja KARTEN Karnisze z Pokryciem Galwanicznym jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami jest warstwa lakieru. Mnogość dostępnych kolorów oraz końcówek jest gwarantem dopasowania do każdego wnętrza dodając mu elegancji.

 • Kute
  Kute

  Kolekcja produkcji KARTEN Karnisz Kuty jest kolekcją z której jesteśmy wyjątkowo dumni.

  Nasi specjaliści zaprojektowali szeroki wybór wykończeń oraz kolorów.

  Kolekcja KARTEN Karnisz Kuty to nowoczesne wzornictwo oraz mnogość kolorów łączące style KOLONIALNY, KLASYCZNY oraz RETRO.

 • Metal-Plastik
  Metal-Plastik

  Kolekcja produckcji KARTEN Metal-Plastik to klasyczna linia krniszy z wysokiej jakości elementami z plastiku oraz metalową rurą. Kolekcja prezentuje dwa najpopularniejsze kolory: srebrny matowy oraz złoty antyczny. Optymalna oferta cenowa oraz uniwersalność wzorów to główne cechy kolekcji Metal-Plastik.

 • Z elementami z tworzywa
  Z elementami z tworzywa

  Kolekcja produkcji KARTEN Karnisze z Elementami z Tworzywa to wspaniały efekt wizualny przy wyjątkowo korzystnej cenie. Karnisze w kolekcji wykonujemy z metalu w wysokiej jakości okleinie w ośmiu kolorach z elementami wykonanymi z trwałego tworzywa sztucznego.

 • Ze stali nierdzewnej
  Ze stali nierdzewnej

  Karnisze z kolekcji KARTEN Stal Nierdzewna to przede wszystkim solidne wykonanie, dbałość o każdy detal oraz trwały materiał. Karnisze w całości wykonane są ze stali nierdzewnej. Kolekcje polecamy do wnętrz minimalistycznych o wysokiej klasy standardzie wykończenia.